Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

Sonbahar/Kış sezonuna ilk bakış

 

Hızlı moda hızlı olmayı gerektirir. Biz de hazır 2020 Resort koleksiyonları servis edilirken, hemen öncesinde sunulan sonbahar/kış sezonunda bizi hangi trendlerin, hangi renk ve siluetlerin beklediğine bakmak istedik. Bu kış gardıroplarımızda tahta oturacak beş büyük trend huzurlarınızda.

 

 

 

Fransız öpücüğü

Bere şapkalar, toprak tonları, maskülen kesimlerlerle dans eden feminen detaylar ve ziyadesiyle cool bir tavır. Bu Fransız Chic duruşunu daha iyi anlamak ve ilham almak için yönetmen Jean Luc Godard imzalı filmlerin başrol karakterlerine göz atabilirsiniz. Birelin’in 2020 Sonbahar/Kış koleksiyonunda da bu akıma gönderme yapan yelek-pantolon takımlar, şifon gömlekler ve aksesuarlar var.

 

 

 

 

Akışa teslim

Eğlenceli, cüretkar ve gösterişli! Kısacası sezonun en heyecanlı parçaları püsküllerle dekore edilenler. Kimi parçalarda minimal düzeyde kullanılan bu ayrıntı Birelin’in mini elbisesinde maksimumun sınırlarını zorluyor! Dans etmeye, harekete ve dinamizme yüzde 100 uyumlu püsküllüler familyası mensupları için bir de kombinasyon önerimiz var: Bu tasarımları yalın, hatta sportif aksesuarlarla eşleştirin. Mesela düz tabanlı bir lastik ayakkabı ve bohem bir çantayla… Böylece görünümünüzde dengeyi yakalayıp, kombinasyonunuzla her mekan ve etkinliğe rahatlıkla adapte olabilirsiniz.

 

Punk ölmedi!

Siouxsie Sioux, Debbie Harry, Joan Jett.. Bu sonbahar-kış sezonunda bu Punk kraliçelerini yeniden anımsıyoruz. Bu akımın süperstarı ise kuşkusuz ki kırmızı-siyah tartan! Birelin’de alışılagelmişin aksine elbise olarak tasarlanmış blazer ceketlerde kullanılan bu kumaş bizi ters köşeye düşürüyor, sofistike form asi tavır ile buluşuyor.

 

 

 

 

 

Sahnede rönesans

Rönesans dönemi giysilerinden aşina olduğumuz damask desenli jakarlı kumaşlar yeniden yüksek modanın oyun alanında. Duvar kağıtları ve koltuk kumaşlarında sıkça gördüğümüz bu desen, kullanıldığı parçaya romantik ve klasik bir hava verir. Birelin’in jakarlı elbiselerinde de sadece kumaş ve desen değil, aynı zamanda kurdela detayı ve karpuz kol kesimi de bu dönemin modasına gönderme yapıyor. Tavsiyemiz bu trend çatısı altındaki ürünleri renkli alternatiflerinden seçmeniz. Bu şekilde jakarlı kumaşın verdiği üç boyut hissini ön plana çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Fonksiyonel moda

“Utiliteryan” olarak moda lugatımıza giren bu akım, fonksiyonel parçalardan, militer görünümlere atıfta bulunan detaylardan ve rahatlığı ön planda tutan tasarımlardan oluşuyor. Kargo cepli pantolon ve ceketler, bel çantaları, konformist triko kazaklar, kullanışlı kemerler, utiliteryan bir görünüm yakalamak için ihtiyacınız olan parçalardan… Üstelik bu siluetleri gündüzden geceye adapte etmek de epey kolay. Mesela Birelin’in beyaz triko üstü ve cepli kemer detaylı siyah pantolonunu gündüz bağcıklı bir postalla, gece ise sivri burunlu ve yüksek ökçeli bir ayakkabıyla kullanabilirsiniz.

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury