Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

Oyunbaz Lüks Bohem

[nitro_heading align=”center” tag=”h2″ heading_custom_id=”nitro_custom_css_1807337218″ sub_text=”” sub_font_size=”20″ sub_spacing=”0″ text=”Oyunbaz Lüks Bohem” font_size=”33″ spacing=”0″ margin_top=”10″ margin_bottom=”20″ desc_text=”” desc_font_size=”10″ desc_spacing=”3″ sub_1=”” sub_2=”” sub_3=””]

Bu seride Birélin kadını naif fakat bohem bir tavrın peşinde; kendine özgü yalınlığındaki detaylarıyla dikkat çekiyor. Bu seride düz kesimlerin benzersiz detayları ve özellikle de birbirinden farklı kumaşların oluşturduğu katmanlar ön planda. Hafif organza, viskon ve şifon kumaşlar birbirinden farklı renk ve tonlarda olsalar da katmanlarla birleşip ayrıntılı siluetler oluşturuyor.  Yamalı dantel yüzeyler, tüy kırpmaları  ve şeffaflığın iç içe geçmiş hareketleri dikkat çekiyor. Transparan katmanlar oluşurken hiçbir kumaş diğerinden rol çalmıyor, birlikte ve benzersiz bir uyumla detaylanıyorlar. Somon, yeşil, gri renk slakası arasından kiremit tonlarının yükselişi kimi zaman dantellerle  kimi zaman Swarovski taşlarla hareketleniyor.  biyeler, işlemeler sadeleşmenin ustalık istediğini vurgular nitelikte.

Yalınlığa varmak için yaşanan duygu geçişlerinde, bol katmanlı ve birbirinden farklı hislerin tercümanı yine Birélin kadını… Şeffaflığından ödün vermeden olduğu gibi davranırken duygu geçişlerine de son derece anlayışlı yaklaşıyor. Vardığı yalın tavra gelene kadar yaşadıklarını parıltısında ve detaylarında saklıyor. Onu daha iyi tanımak için daha yakınına gitmeli, daha çok konuşmalı ve benzersizliğini idrak etmelisiniz. Soft renkleri, harmanlama becerisi ve özgün tavrıyla oyunbaz bir yolda ilerliyor. Ama o onun doğru yolu… Fazlasıyla lüks ve bohem.

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury