Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

KAMPANYA-SS19

İlkbahar ve yaz aylarının yazdığı moda ve trend senaryolarında Birélin kadını duygularıyla rol almayı tercih eder. Güçlü, kararlı ve net tavrı geçmişle bugünü birleştirir.

Peki Birélin kadını mı trendleri takip eder yoksa trendler mi Birélin kadınını? Bu bir tartışma konusu olabilir. Çünkü Birélin kadını, duygularıyla hareket eder. Çünkü Birélin kadını, trendlerin abarttığı bütün öğeleri, o ince zevkiyle üzerinde taşır.

Sizleri ilkbahar yaz sezonunda Birélin kadınını duyguları, duruşları ve iç içe geçmiş tarzlarıyla dört ayrı seride yakından tanımaya davet ediyoruz.

Buyurmaz mısınız?

Birélin kadını için gardırobu, kuralları ve sert köşeleri olmayan parçalarla dolu bir yapboz kutusu gibidir. Birélin kadınının oyuncu tavrı ne düne, ne bugüne ne de yarına aittir. Çünkü her birinin içinde yaşar ve bunu doyasıya yansıtır. Birélin kadınının yolculuğu sadece ülkeler arası değil, aynı zamanda zamanlar arasıdır. Bu zamanlar arası yolculuğun gidiş-dönüş bileti; Birélin’in seçtiği renkler, kumaşlar ve desenlerle birleştirdiği aksesuarlarıdır.

2019 İlkbahar-Yaz aylarında mevsimin renkleri, desenleri, figür ve imgeleri Birélin kadınının duygularıyla harmanlanır. Kimi zaman kat kat, kimi zamansa tek parça ve incedir. Fakat her zaman ayakları yere basar ve ilgi odağıdır.

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury