Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

Düz Zeminde Makro Hisler

[nitro_heading align=”center” tag=”h2″ heading_custom_id=”nitro_custom_css_1521401938″ sub_text=”” sub_font_size=”20″ sub_spacing=”0″ text=”Düz Zeminde Makro Hisler” font_size=”33″ spacing=”0″ margin_top=”10″ margin_bottom=”20″ desc_text=”” desc_font_size=”10″ desc_spacing=”3″ sub_1=”” sub_2=”” sub_3=””]

Hızlı bir yükselişte olan günlük ve rahat giyim, özellikle yaz mevsiminde spor ile klasik arasında dengeli geçişler yapıyor. Denizden, plajlardan ve özellikle de yaz aylarında göz kamaştıran doğa mucizesi çiçeklerden esinlenen renk ve desenler doğal olduğu kadar dikkat da çeken bir sokak stiline imza atıyor. Sıcak yaz günleri için tasarlanmış bu seride etek ve elbiseler yoğunlukta, kumaş seçiminde ise koton başrolde. Pastel renk geçişleri yerini net ve asit renklere bırakırken neon aksesuarlar da güneşle yarışır nitelikte parlıyor. Genelde beyaz ve ekru zeminler üzerinde doğadan ilham alan makro çiçek desenleri, yer yer çizgiler ve geometrik şekillerle harmanlanıyor. Yine makro desenli dantel kumaşlar gökkuşağı renk ve desenlerin üzerine yerleşerek şaşırtıcı tezatlar yaratıyor. Çizgiler ve desen bitişlerinde fırça darbeleri gibi flu bitişler dikkat çekiyor. Beyaz zeminler asit renklerde biye ve bordülerle sonlanırken, geniş kesimlerle rahatlık vurgulanıyor. Yazın vazgeçilmezi olan marin stiline ait mavi beyaz renkleri çiçek desenleriyle ve neon detaylarıyla en güncel halini alıyor.

Birélin kadını geçtiği tüm katmanların sonunda yaz sıcağına vardığında kendini denize ve doğaya bırakıyor. Yaşadığı her şeyi bir kenara bırakıp çiçekleniyor, kocaman çiçeklerle kaplanıyor. Denize kapıldığında ise mavilere teslim olurken ona en canlı neonlar eşlik ediyor. Birélin kadını, hafif, konforlu tercihlerinde bile gücünü ve cesaretini göstermekten bir an olsun tereddüt duymuyor. Sıcak havalar, Birélin kadınının net tavrıyla serinliyor.  

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury