Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

BİRELİN’DEN BU SEZONA DAMGA VURACAK NEO-KLASİK TAKIMLAR

Sonbahar – Kış 18-19 ile sezona sıcak bir giriş yapan Birelin, desenlerle ve özenle seçilen kumaşlarla bu kış da sofistike görünümünün izini sürüyor. Bir erkeğin dolabından giyinen kadını tasvir eden koleksiyon, maskülen detayları feminen formlarla birleştiriyor.

 

Soğuk aylarda yardımımıza koşan yün, dantellerle birleşiyor, Londra esintilerinin hakim olduğu parçalar ve ilhamını tarihten alan desenler koleksiyona sofistike bir hava katıyor. Beyaz gri çizgili ceket-etek takımlar önümüzdeki ayların ofis stilini belirleyen sezonun en trend parçalarından.  Kazayağının değişmez çekiciliği, uzun ceket-elbiselerin formal görünümü,  bu sezonda da “ben varım” diyen floral desenli elbiseler ve vintage esintili triko kazaklar koleksiyona damga vuran modeller arasında.

Birelin, bu koleksiyonda kırmızının enerjisiyle büyülediği klasik parçalara spor şeritler ekleyerek şehrin yeni elegan tavrını yorumluyor. Kahve tonlarının hakimiyeti altındaki koleksiyonu ile Birelin, neo – klasik takımlar ve yeni maskülen formlarla bu sezon ofis kadınlarının stiline damga vurmaya hazırlanıyor. Yüksek ilhamlar, kaliteli kumaşlar ve titiz el işçiliği ile hazırlanan Birelin AW’18-19, gardırobunda sofistike bir rüzgar estirmek isteyen her kadın için keşfedilmeyi bekliyor.

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury