Better Together: #StayHome #StaySafe | New Season: Spring/Summer 2020 is Now Online!

Takvimler İndirim Zamanını Gösteriyor!

Takvimler indirim zamanını gösteriyor! Yeni sezon ürünlerinin yavaş yavaş mağazalarda yerini aldığı, vitrinlerin %70’i işaret ettiği dönemdeyiz. Daha yapılacak tatil planları ve rotamıza göre şekillenecek nice kombinasyon var. Peki bütçemizi aşmadan akıllı ve uzun dönemde de işimize yarayacak alışverişi nasıl yaparız? Sizin için birkaç tüyomuz var.

 

Öncelikle bir ihtiyaç listesi yapın. Uzun zamandır almak istediğiniz, gardırobunuzda eksik olan temel parçalara odaklanın. Bu minimal bir beyaz tişört, bir jean, bir blazer ceket, bir gömlek ya da bir sneaker olabilir. Önemli olan, önceliklerinizi unutmamak. Mesela, onlarca pantolon ve eteğiniz var ama üzerine ne giyeceğinizi seçerken zorlanıyorsanız, gömlek, bluz ve tişört gibi parçalara yönelmeniz gerek. Son altı ayınıza hızlıca bir bakın, sabahları giyeceklerinizi seçerken hangi parçaların eksikliğini hissettiğinizi düşünün.

 

İkinci koşul, kırmızı fiyat etiketlerine aldanıp giymeyeceğiniz parçaların gösterişine aldanmayın. Mesela, maskülen bir stiliniz varsa, fiyatı sadece iki haneli rakamlara düştü diye stilinize adapte olamayacak bir parça satın almayın. İnanın, sonu pişmanlık olacaktır.

 

Üçüncü koşul, sezona hapsolmamak. Evet, şu an sıcak yazdayız. Canınız sadece bikini ve uçuş uçuş elbiseler giymek istiyor olabilir ancak her yazın bir de kışı var. Uygun fiyatlı ve sonbahar ile kış sezonunda da kombinasyonlarınıza adapte edebileceğiniz parçaları düşünün. Uzun kollu elbiseler, takımlar ve ceketler hava durumu nedeniyle radarınızdan kaçmasın.

 

Dördüncü madde. Mutlaka bir “statement piece” yani, süperstar parça edinin. Her görünümü terfi ettirecek, tasarımı güçlü, dikkat çekici ve göze çarpan parçalara her gardırobun ihtiyacı vardır. Bu kimisi için son derece kaliteli kumaştan yapılmış, kalıbı iyi bir pantolon da olabilir, üzeri payetlerle bezeli bir bluz da.

 

Son olarak, bütçenizi iyi yönetin. İhtiyacınız olmayan birçok parça almak yerine, onlara harcayacağınız parayı topladığınızda alabileceğiniz tek ve kaliteli, yatırım değerinde parçayı düşünün. Niteliğe değil, niceliğe bakın.

 

Herkese bol şans! İndirim sezonunun tadını çıkarın!

Close

BİRELİN

Affordable Luxury

Close

Giriş Yap

Close

Sepetim (0)

Sepetiniz boş Sepette ürün yok.

BİRELİN

Affordable Luxury